Kasuta meid enda ettevõttena

Meiega liitudes annate te endale alternatiivse võimaluse käituda nagu ettevõtja. Jätkates iseseisvalt oma lepingute haldamist, oma teenuste müümist ja oma kliendisuhete haldamist, vastavalt oma plaanile. Me käitumine nagu teie vastutav partner kes esindab ja teenindab kliente Teie palvel.

Et saaksid keskenduda töö tegemisele, keskendume meie Teie firmale!

Siin on mõned näited meie praegustest lepingutest:

-AD kes töötab ja elab Soomes ilma ettevõtteta, kuid soovib osaleda projektis mis toimub Hispaanias. Vajab firmat mille kaudu Hispaania klientidelt tasu saada ja võimalust kuidas suudaks ka sealt saadud raha kontrollida.

– Dj-l kellel toimub kontsert Itaalias on vaja firmat, et ettevõte sõlmiks klubiga lepingu ja esitaks klubile arve. Dj vajab sellele lisaks kohta kuhu oma raha paigutada, ilma tulumaksuta, see aga võimaldab Dj:l vastu võtta veel rohkem koostööpakkumisi.

– Firma väljaspool Euroopa liitu vajab kiiret juurdepääsu Euroopa äriregioonile. Kliendid on juba olemas, kuid tekib probleem ettevõtte ja konto loomisega. Vajab ettevõtet, et palgata müügiinimesi.

Kontroll äri üle

Kuna meie koostöö põhineb personaalselt kokkulepitud teenusel, koostame me kõigepealt KYC ( tea oma klienti) uuringu ja tutvume Teie soovide ja erialaga. Tutvus ja põhiline infovahetus toimub telefoni teel (SMS, MMS) ja video vestluste kaudu. Juhime Teie tähelepanu ka asjaolule, et meie firma tuleb tulevikus välja enda rakendusega-  “Manpower”

Seal on võimalik end identifitseerida, luua koostöö- ja arvelduslepinguid, ning kiiresti ja turvaliselt liikmeks registreeruda.

Kahjuks ei kohelda firmasid kõikides riikides võrdselt mis puudutab arveldamist, maksustamist ja registreerimist (kindlustus, tööandja, töötaja), selle tõttu tegeleme me iga avaldusega eraldi ja anname Teile teada mis võimalused Teil on meie ettevõtet kasutades.

Võtke meiega ühendust, leidmaks parima lahenduse Teie ettevõttele!